Nowa wystawa w Bibliotece
pt. "Ameryka w obiektywie polskiego nastolatka"
Z okazji Tygodnia Bibliotek zapraszamy do obejrzenia wystawy Marcina Balińskiego pt. "Ameryka w obiektywie polskiego nastolatka". Autor od wczesnych lat swojego życia jest związany z fotografią, podróżami oraz harcerstwem. W 2013 r. zajął drugie miejsce w konkursie fotograficznym organizowanym przez Miasto Poznań. W 2015 roku podróżował po USA. Zwiedził Californię, Arizonę, Nowy Jork, Utah. Z jego wspomnień powstały niezwykle twórcze i dynamiczne obrazy o niepowtarzalnym charakterze. Fotografia Marcina Balińskiego to zupełnie swieże spojrzenie młodego człowieka.
