Pasowanie na czytelnika w Bibliotece Publiczno-Szkolnej w Kębłowie
W TYGODNIU BIBLIOTEK, uczniowie z klasy 1A i 1B zostali uroczyście przyjęci w poczet czytelników biblioteki. Głównym celem uroczystości jest zachęcenie najmłodszych uczniów do korzystania z biblioteki, wypożyczania książek oraz nieustannego rozwijania umiejętności czytania. Specjalnie na tę okazję została przygotowana przez uczniów z klasy 4b krótka część artystyczna, podczas której przekazano dzieciom wiedzę o książce i bibliotece.
Po takim wprowadzeniu przyszli czytelnicy w obecności Pani Wicedyrektor i bibliotekarki złożyli uroczyste przyrzeczenie, że będą kochać i szanować książki, korzystać z ich mądrości i sumiennie wypełniać swoje obowiązki. Po przyrzeczeniu nastąpiło uroczyste pasowanie oraz rozdanie dyplomów i książek z projektu MAŁA KSIĄŻKA, WIELKI CZŁOWIEK.
