XXIII Ogólnopolski Tydzień Bibliotek 8-15 maja
Festyn rodzinny w Obrze - kącik biblioteczny
9 maja br. teren przy ZSP w Obrze wypełnił się radością, śmiechem i wspólną zabawą. Stoisko biblioteki przyciągało wielu małych miłośników książek, którzy z ogromnym zaangażowaniem tworzyli kolorowe zakładki oraz ozdabiali obrazki z bajkowymi postaciami.
Wielu chętnych znalazło się także do udziału w akcji „Uwalniamy książki" – lektury szybko znajdowały nowych właścicieli i mogły rozpocząć swoją kolejną czytelniczą przygodę. Dziękujemy za wszystkie publikacje, które trafiły do nas dzięki akcji "Podaruj książce drugie życie".
Miłym akcentem było również przedstawienie „Kwoka", w którym wystąpiły panie bibliotekarki z Obry razem z pracownikami Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Obrze. Dziękujemy wszystkim za obecność, wspólnie spędzony czas i ciepłą atmosferę!
