Klub Przyjaciół Biblioteki w bibliotece w Kębłowie
25 maja odbyło się kolejne spotkanie Klubu Przyjaciół Biblioteki w bibliotece w Kębłowie, podczas którego uczestnicy wysłuchali książki autorstwa Ulf Stark „Jak mama została Indianką”. To ciepła, humorystyczna historia o relacji dziecka z mamą, o sile wyobraźni, wspólnym spędzaniu czasu oraz o tym, że dorośli kiedyś też byli dziećmi. Mamy wszystko ogarniają! Pracę, dom, mnóstwo spraw, a dzieci czasem chcą po prostu mieć je tylko dla siebie. Przecież dobrze jest od czasu do czasu wszystko zostawić i przypomnieć sobie dziecięce zabawy, radość i spontaniczność. "Jak mama została Indianką" opowiada właśnie o oderwaniu się od codzienności i dbaniu o to, co ważne, kim jesteśmy w środku i kim jesteśmy dla siebie.
W związku ze zbliżającym się świętem Dnia Mamy młodzi czytelnicy wykonali tulipany z życzeniami dla swoich cudownych Mam. Dziękujemy wszystkim dzieciom za udział w zajęciach. Kolejne spotkanie wstępnie zaplanowane jest na 22 czerwca.
